ico1.jpg

Jsme váš společník při surovinovém zabezpečení malých a středních slé-váren feroslitinami, čistými kovy, speciálními slitinami pro odlitky přes-ného lití. Jsme zastoupením britské slévárny předslitin LONGWEAR ALLOYS LTD. pro východní Evropu.

ico1.jpg

Nabízíme volné výrobní kapacity CNC soustružnických center DAEWOO PUMA. Nabízíme přesné obrábění dílců z nejrůznějších materiálů: litina, ocel, nerez, niklové slitiny, barevné kovy, plasty. Včetně jejich dodávek a dělení.

ico1.jpg

Společnost MT-Metal Trade působí celosvětově v oblasti sběru a eko-logického využití vysoce legovaných materiálů a speciálních slitin. Ve spo-lupráci se specializovanými meta-lurgickými provozy ve Velké Británii navracíme veškeré obsažené kovy zpět do výrobního procesu.

ico1.jpg

Připravíme hutní materiál na Vaši zakázku s dopravou kamkoliv po celé České republice. Námi dodávané materiály jsou ocel, nerez, barevné kovy, litina, technické plasty a veškeré služby s tím související.

MT Metal Trade, S.R.O

Společnost MT-Metal Trade, s.r.o. byla založena roku 1992 v Brně a zaměřuje se na široké spektrum služeb pro průmyslovou výrobu.

Našimi hlavními činnostmi jsou:

  • Komplexní řešení surovinového zabezpečení metalurgického průmyslu, především sléváren přesného lití.
  • Jsme obchodní zastoupení slévárny předslitin Longwear Products Ltd. (UK)
  • Nabídka volných kapacit pro kooperace na CNC soustružnických centrech.
  • Sběr a výkup odpadů a nadnormativních zásob speciálních slitin a vysoce legovaných materiálů a jejich následné navrácení zpět do procesu výroby.
  • Velkoobchod veškerým hutním materiálem.

Naším cílem je spokojený zákazník – proto kvalitu a neustálé zlepšování považujeme za prvořadý cíl.

Úspěch společnosti závisí na plnění současných a budoucích potřeb a očekáváních zákazníků. Neustálé sledování potřeb zákazníků je důležitou činností a podněty takto získané jsou základem pro formování obchodní strategie společnosti. Rychlá reakce na změny požadavků našich zákazníků je nutností na níž také závisí obchodní úspěch společnosti. Zájmem zákazníků a konečných uživatelů je shoda dodané služby s požadavky, spolehlivost, pohotovost při poskytování servisu a služby.

Máte zájem o naše služby a produkty?

Pro více informací a poptávky nám zavolejte na tel. 603 874 181

Nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. Obratem se vám ozveme nazpátek.

Kancelář vedení společnosti

MT-Metal Trade, s.r.o.

Chládkova 2, 61600, Brno

Tel: +420 549 251 536

Email: info@mtmetal.com

Provozovna

Areál bývalého Adastu a.s.

679 04, Adamov

Tel: 603 874 181

SÍDLO FIRMY

MT-Metal Trade, s.r.o

Minská 152/51, 616 00, BRNO

Tel, fax: 549 251 536

Email: info@mtmetal.com